به نام خدا | سلام ، به فروشگاه ساختمون خوش آمدید
  • فروشگاه اینترنتی ساختمــون
  نصب  تجهیزات بهداشتی ساختمان

سرویسفام

  جستجو در شیرآلات البرز روز
قیمت : از 0 میلیون تومان تا 30 میلیون تومان
  آشنایی با گروه صنعتی البرز روز

شرکت شیرالات بهداشتی البرز روز از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را در زمینه تولید شیرآلات بهداشتی ساختمان آغاز کرد. فلاش تانک ، علم دوش و تجهیزات جانبی شیرآلات از دیگر محصولات شرکت البرز روز می باشد که در بازار داخلی سهم قابل توجهی بدست آورده اند. شیر البرز روز دارای تنوع رنگ طلایی ، مشکی و سفید است. مدل اسپیرال طلایی و برنز ، کروز طلایی ، شاوری ، کارن طلایی و کریستال طلایی از شیرآلات خاص البرز روز می باشند. کارخانه با اعطای نمایندگی شرکت البرز روز به استان های مختلف کشور و داشتن نشان استاندارد و پنج سال گارانتی محصولات، توانسته سهمی از بازار را به خود اختصاص دهد.

فروشگاه اینترنتی ساختمون شیرآلات البرز روز را با 15درصد تخفیف در انواع ظرفشویی ، دوش ، روشویی و توالت به مشتریان گرامی عرضه می کند.

جنس کارتریج شیرآلات چه تاثیری در کیفیت آن دارد ؟

کارتریج قطعه ای در شیرآلات اهرمی می باشد که به وسیله آن شیر آب ، باز و بسته می شود. مغزی داخل کارتریج ، می تواند از جنس پلاستیک یا سرامیک باشد. کارتریج های سرامیکی نسبت به کارتریج های پلاستیکی دارای طول عمر بیشتری می باشند. کارتریج های پلاستیکی بعد از مدتی ، به سختی باز و بسته می شوند و صدا می دهند.

ضخامت آبکاری شیرآلات چه تاثیری در کیفیت آن دارد ؟

استاندارد جهانی ضخامت آبکاری شیرآلات ، 10.3 میکرون می باشد. هر چه این ضخامت آبکاری بیشتر باشد باعث می شود شیرآلات بهداشتی در هر موقعیت جغرافیایی مقاوم باشند.

شیرآلات البرز روز چند سال گارانتی دارد ؟

قطعات غیر مصرفی شیرآلات البرز روز مانند کارتریج و بدنه دارای 5 سال گارانتی می باشد.


صفحه 1 از 8 : 12345678

شیرآلات البرز روز,شیرالات بهداشتی البرز روز,شیر البرز روز,نمایندگی شرکت البرز روز

ساختمون

تلفن پشتیبانی : 22521006-021 | شنبه تا پنج شنبه ، 9 الی 18

آدرس : تهران - رسالت - بنی هاشم - مجتمع تجاری لاله سنتر - طبقه سوم اداری - واحد 308 (عدم امکان مراجعه حضوری)

pay
main
guarntee
truck
logo

فروشگاه اینترنتی ساختمون ؛ خرید پس از مقایسه

فروشگاه اینترنتی ساختمون در راستای توزیع و پخش لوازم و تجهیزات ساختمانی با هدف ارسال کالاهای مورد نیاز مشتریان گرامی با قیمت بسیار مناسب در اواخر سال 1393 فعالیت خود را آغاز نمود و تا به امروز این افتخار را دارد که محصولات مورد نیاز مشتریان را با قیمت تمام شده بسیار مناسب به نقاط مختلف کشور ارسال کند.