به نام خدا | سلام ، به فروشگاه ساختمون خوش آمدید
  • فروشگاه اینترنتی ساختمــون
  نصب  تجهیزات بهداشتی ساختمان

سرویسفام

  جستجو در شیرآلات راسان
قیمت : از 0 میلیون تومان تا 30 میلیون تومان

شرکت شیرآلات بهداشتی راسان از چه سالی فعالیت خود را آغاز نموده است ؟

شرکت شیرآلات بهداشتی ماهسان پویا با برند تجاری راسان در سال 1376 فعالیت خود را آغاز نمود. اندیشه تولید شیرآلاتی ایرانی با رویکرد کیفیت آلمانی از آن زمان در راس اهداف شرکت قرار گرفت. تولید شیرآلاتی مبتنی بر دانش فنی و استفاده از متخصصان داخلی از زمان شروع فعالیت شرکت مد نظر قرار گرفت.

اولین شیر راسان شاید با اندیشه مدیران فاصله زیادی داشت. اما اکنون که سالها از روزهای اول می گذرد، این شرکت با دارا بودن دو برند راسان و ماهسان و نمایندگی شرکت راسان در اکثر استان ها، رقیبی جدی برای شیرآلات خارجی در ایران شده است. شاید تشریح اندیشه تولید شیرآلاتی قابل رقابت با محصولات خارجی آن روزها برای دیگران کمی عجیب و غریب به نظر می رسید. اما پشتکار و تلاش شبانه روزی مدیران، تیم های مدیریتی، تیم های کارشناسی، کارمندان و همه پرسنل تا به امروز باعث شد تا این مجموعه به جایگاه مد نظر خود دست یابد.

فروشگاه اینترنتی ساختمون شیرالات بهداشتی راسان را با 13درصد تخفیف در انواع ظرفشویی ، دوش ، روشویی و توالت از نمایندگی شرکت راسان به مشتریان گرامی عرضه می کند.

در تولید شیرآلات راسان چگونه از ورود آلیاژ مضر جلوگیری می شود ؟

در تولید شیرآلات راسان، کلیه آلیاژهای مضر با دستگاه کوانتومتر به صورت کاملا دقیق و روزانه آنالیز شده و از خروج محصولاتی که این استاندارد را رعایت نکنند، جلوگیری می شود.

در تولید شیرآلات راسان به چه میزان از فلز سرب استفاده شده است ؟

حداکثر سرب موجود در آلیاژ برنج که برای فرم پذیری بهتر به آن اضافه می شود، باید 2.5 درصد باشد. وجود آلیاژ سرب بیش از این میزان در برنج مجاز نیست زیرا سرب عنصری است که در آلیاژ برنج حل نمی شود و در اثر تماس با آب گرم حل و وارد آب شرب و سیستم گوارش انسان می شود و احتمال بروز بیماری سرطان را افزایش می دهد.

گارانتی شیرآلات راسان شامل چه مواردی می شود ؟

قطعات غیر مصرفی شیرآلات راسان مانند کارتریج شامل 2 سال گارانتی ، بدنه و آبکاری دارای 5 سال گارانتی می باشد.

اندازه و جنس کارتریج شیرآلات راسان چیست ؟

کارتریج قطعه ای در شیرآلات اهرمی می باشد که به وسیله آن شیر آب ، باز و بسته می شود. پوشش کارتریج ها از جنس پلاستیک می باشد. اما مغزی داخل کارتریج ، می تواند از جنس پلاستیک یا سرامیک باشد. کارتریج های سرامیکی نسبت به کارتریج های پلاستیکی دارای طول عمر بیشتری می باشند. کارتریج های پلاستیکی بعد از مدتی ، به سختی باز و بسته می شوند و صدا می دهند. به اندازه قطر کارتریج ، سایز کارتریج گفته می شود. در تولید شیرآلات راسان بسته به اندازه محل قرار گرفتن کارتریج ، از کارتریج های سرامیکی 35 و 40 میلیمتری با پوشش پلاستیکی ، استفاده می شود.


ادامه مطلب
صفحه 1 از 11 : 1234567891011

شیرآلات راسان,شیرالات بهداشتی راسان,شیر راسان,نمایندگی شرکت راسان

ساختمون

تلفن پشتیبانی : 22521006-021 | شنبه تا پنج شنبه ، 9 الی 18

آدرس : تهران - رسالت - بنی هاشم - مجتمع تجاری لاله سنتر - طبقه سوم اداری - واحد 308 (عدم امکان مراجعه حضوری)

pay
main
guarntee
truck
logo

فروشگاه اینترنتی ساختمون ؛ خرید پس از مقایسه

فروشگاه اینترنتی ساختمون در راستای توزیع و پخش لوازم و تجهیزات ساختمانی با هدف ارسال کالاهای مورد نیاز مشتریان گرامی با قیمت بسیار مناسب در اواخر سال 1393 فعالیت خود را آغاز نمود و تا به امروز این افتخار را دارد که محصولات مورد نیاز مشتریان را با قیمت تمام شده بسیار مناسب به نقاط مختلف کشور ارسال کند.